Дослідження з'ясувало, чи задоволені українці президентом Порошенко

2 коментувати
За перші місяці роботи Порошенко отримав досить високу оцінку
Фото: прес-служба президента

За перші місяці роботи Порошенко отримав досить високу оцінку

Індекс задоволеності президентом Петром Порошенко на посаді за два роки впав майже вдвічі - починаючи з липня 2014 намітилася стабільна тенденція до його поступового повільного зниження. Про це свідчать дані онлайн дослідження TNS Online Track

Згідно з даними опитування, за перші місяці роботи (дані за липень 2014), Порошенко отримав досить високу оцінку - значення індексу було на рівні 46,8 пунктів і деякий час (до грудня 2014 року) не падало нижче рівня 40 пунктів.

У серпні 2014 відбулося перше значне падіння значення індексу (майже -5 пунктів), що, швидше за все, пов'язано з гострим періодом АТО й значними втратами українських військових.

Соціологи відзначають, що всі значні падіння індексу відображали переважно негативні тенденції в розвитку країни - загострення ситуації в зоні АТО, підвищення тарифів на комунальні послуги, зростання курсу долара, невизначеність питання безвізового режиму.

Зі вступом на посаду президента в липні 2014 році більше третини опитаних були задоволені діяльністю Порошенка (37%), а частка тих, хто оцінював діяльність незадовільно була рівною 36%. За два роки його роботи частка незадоволених зросла на 33%, до 69% опитаних, а сумарна частка тих, хто оцінює діяльність Порошенка задовільно впала на 28% і в травні 2016 склала 9%.

Що стосується регіонального розподілу, то станом на травень 2016 року найбільша кількість тих, хто не задоволений діяльністю президента серед жителів східного регіону (сумарна частка тих, хто скоріше незадоволений і зовсім незадоволений - 72%), а тих, хто оцінює діяльність президента задовільно більше серед жителів Києва (сумарна частка тих, хто швидше задоволений і зовсім задоволений 17%).

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: