Ляшко сьогодні підпише наказ про додаткове щеплення — чим воно відрізняється від бустерної дози

13 грудня 2021, 10:45

Глава МОЗ Віктор Ляшко має намір підписати наказ про додаткову дозу вакцини від СOVID-19 у понеділок, 13 грудня. Про це він повідомив під час брифінгу.

«Сьогодні я підпишу наказ, який схвалить позицію національної технічної групи експертів з імунопрофілактики та дозволить вводити додаткову дозу вакцини від COVID», — заявив міністр.

Відео дня

Ляшко уточнив, що йдеться про додаткову дозу, а не про бустерну вакцину. Додаткову дозу вводять пацієнтам, у яких за станом здоров’я слабка імунна відповідь на стандартний курс вакцинації.

Наприкінці жовтня головний санлікар Ігор Кузін заявляв, що в Україні рекомендуватимуть введення третьої дози вакцини від коронавірусу для людей, у яких «проблеми з імунітетом».

Він зазначав, що йдеться про пацієнтів, які отримують гормональну терапію, перенесли трансплантацію органів або інфіковані ВІЛ.

Голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький говорив, що запровадження третьої дози вакцини щодо груп ризику в Україні планують запустити з середини січня 2022 року. За його словами, це не пов’язано з новим штамом коронавірусу Омікрон.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X