До приїзду Медведєва в Севастополі влада спішно наводить лад на занедбаних газонах

23 травня 2016, 06:07
5817
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
До приїзду Медведєва в Севастополі влада спішно наводить лад на занедбаних газонах  - фото

Фото: Ілля Варламов via Facebook

Місцева влада оригінально хотіла догодити прем'єр-міністру РФ

Російський блогер Ілля Варламов опублікував фотографію, на якій видно наслідки "праці" так званої влади Криму, яка готувалася до приїзду на окупований півострів прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва

Як повідомляв блогер, на фотографії видно, що "місцева влада" щоб догодити прем'єр-міністру нібито пофарбувала шматок землі в Севастополі в зелений колір, намагаючись створити ефект трави. Проте, як пишуть в соцмережах, на фото можливо зображене так зване гідрозасівання газону, яке проводиться за допомогою гідросіялки.

Раніше НВ повідомляло, що Михайло Горбачов назвав правильним рішення президента РФ Володимира Путіна анексувати Крим і він зробив би так само, якби опинився в аналогічній ситуації.


Росія незаконно анексувала Крим у березні 2014 року. 16 березня 2014 року окупаційною владою був проведений так званий референдум про незалежність АР Крим.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконною і засудили дії Росії.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал