До Білорусі з окупованого Криму експортують соду та вино - ЗМІ

13 лютого, 14:52
439
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
До Білорусі з окупованого Криму експортують соду та вино - ЗМІ - фото

Euroradio.FM

Кримська сторона підтвердила виданню, що співпрацює з Білоруссю, але конкретну фірму не назвала

Харчову соду від Кримського содового заводу та вино Массандра кримського виробництва можна купити в магазинах Білорусі, повідомляє білоруське Єврорадіо.

Зазначається, що на пачці соди немає даних, хто поставляє товар до Білорусі. Кримська сторона підтвердила виданню, що співпрацює з Білоруссю, але конкретну фірму не назвала.

"Ми поставляємо не тільки харчову соду в Білорусь, поставляємо також кальциновану, яку використовують у виробництві скла. Співпраця йде ще з радянських часів. Я не можу назвати наших партнерів, оскільки це комерційна таємниця. Але ви можете це визначити по своїм склярам", - розповіла фахівець із зовнішніх економічних зв'язків Кримського содового заводу Венера Заварзіна.

Крім того, журналісти дізналися про співпрацю з Кримом білоруського склозаводу Німан.

"Ми працюємо з Кримом, - розповіла заступник директора з реалізації склозаводу Німан Діана Тарашкевич. - Працюємо, але не так, як хотілося б. Ми постачаємо туди нашу склопродукцію".

Харчова сода виробництва Кримського содового заводу з'явилася на полицях торгових мереж "Євроопт" і Bigzz.

Як дізналися журналісти, постачальником харчової соди в великі гіпермаркети країни виявилася СМТБ ГРУП. Про організацію відомо не багато: зареєстрована в податковій інспекції в липні 2016 року.

У Державному митному комітеті Білорусі, куди звернулося видання, за відведені законом 15 днів не відповіли, які торгові відносини у країни з невизнаної територією. Митники запросили додатковий час на підготовку офіційної відповіді.

Подкасти Радіо НВ

Пропустили улюблену передачу? Не дослухали інтерв'ю? Хочете переслухати радіошоу з архіву?

Підпишіться на подкасти Радіо НВ на Soundcloud.
Слухайте та поширюйте!

Слухати подкасти