Дівчинку Алісу з Азовсталі, яку окупанти розлучили з матір'ю, відправили до дідуся

11 травня, 17:32
Аліса в центрі реєстрації та гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб у Запоріжжі, 8 травня 2022 року (Фото:REUTERS/Gleb Garanich)

Аліса в центрі реєстрації та гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб у Запоріжжі, 8 травня 2022 року (Фото:REUTERS/Gleb Garanich)

Дівчинку Алісу, яку окупанти розлучили з матір'ю під час евакуації із заводу Азовсталь, передали дідусеві. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на керівника Служби у справах дітей Запорізької області Антоніну Матвєєву.

«Дівчинку наказом Служби у справах дітей Запорізької міської ради передано дідусеві. Зроблено конференцію з бабусею, рідною бабусею, яку вона впізнала», — сказала Матвєєва.

Відео дня

Вона уточнила, що бабуся дівчинки перебуває у Польщі.

«Оформили документи, отримали дублікати свідоцтва про народження дівчинки. Дівчинка наразі вирушає з рідними, згідно наказу служби», - розповіла вона.

Раніше повідомлялося, що під час останньої евакуації з території заводу окупанти розлучили жінку та її маленьку 4-річну доньку Алісу. Мати залишилася у фільтраційному таборі на підконтрольній «ДНР» території. Як зазначають в Азові, жінка є військовим медиком, яка цілодобово надавала допомогу пораненим на Азовсталі.

До місця призначення у Запоріжжі сьогодні доїхала лише дитина, а місцезнаходження її матері наразі невідоме. Українські військові закликали світову спільноту втрутитися та повернути жінку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X