Детективи НАБУ вручили підозру главі ЦВК Охендовському відразу в Борисполі

13 грудня 2016, 22:16
Голові Центральної виборчої комісії України (ЦВК) Михайлу Охендовському ввечері 13 грудня вручили повідомлення про підозру у кримінальному провадженні за  справою про "чорну касу" Партії регіонів одразу після прибуття в аеропорт Бориспіль

Про це повідомила прес-секретар Національного антикорупційного бюро України Світлана Олифира, передає Інтерфакс-Україна.

Вручення відбувалося в аэропоту у зв'язку з поїздкою Охендовського в Киргизстан, де він був спостерігачем на виборах і референдумі.

Відео дня

Раніше глава Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підписав підозру Охендовському за фактами отримання виплат з "чорної каси" Партії регіонів. При цьому слідство встановило, що голова ЦВК особисто розписувався у документації ПР про отримання грошей. Також САП підозрює Охендовського в отриманні $100 тисяч і $45 тисяч, в отриманні яких він особисто не розписувався.

Крім того, 30 вересня голова САП Назар Холодницький пообіцяв допитати трьох "дуже відомих людей" у справі про "чорнубухгалтерію" ПР.

31 травня видання Українська правда опублікувала оригінали документів, які відображали фінансування Партією регіонів ряду колишніх і нинішніх політиків і партій. Зокрема, журналісти знайшли в них прізвища екс-міністра Олени Лукаш, екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожари, голови Центрвиборчкому Охендовського і багатьох колишніх і чинних народних депутатів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X