Детективи НАБУ проводять обшуки в офісах МАУ

14 червня 2016, 14:57
260
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Детективи НАБУ проводять обшуки в офісах МАУ - фото

НАБУ обшукує офіси МАУ

Детективи Національного антикорупційного бюро спільно з прокурорами Спеціальної антикорупційної прокуратури проводять обшук в офісах компанії Міжнародні авіалінії України

Як повідомили у прес-службі НАБУ, обшуки пов'язані зі справою щодо зловживання службовим становищем з боку посадових осіб Державної авіаційної служби з метою одержання неправомірної вигоди для окремих приватних авіаперевізників, що спричинило наслідки державним інтересам.

Метою обшуку є вилучення документів, що підтверджують факти заборгованості МАУ перед державою в розмірі близько 150 млн. грн за період з січня 2014 року по грудень 2016 року. Ці кошти авіакомпанія мала сплатити за перевезення пасажирів та вантажів до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях.

В процесі досудового розслідування детективи встановили, що службовими особами Державіаслужби створювалися умови для несплати таких зборів і не вживалися заходи для погашення вказаної заборгованості.

Крім того в Бюро зазначили, що МАУ відмовилася добровільно надати документи на запит НАБУ, після чого детективи отримали ухвалу суду на проведення обшуку.

Нагадаємо, 2 червня детективи НАБУ проводили обшук на одному з підприємств-спецекспортерів Укроборонпрому, а також за місцем проживання його керівництва.


Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською