Держдума прийняла закон про погашення кримчанами боргів перед українськими банками

1 коментувати
Дума визначила порядок повернення кримчанами боргів

Дума визначила порядок повернення кримчанами боргів

У середу, 23 грудня, Держдума Росії на засіданні прийняла в третьому читанні закон про порядок погашення заборгованостей жителів Криму і Севастополя перед українськими кредитними організаціями

Дія закону поширюється на заборгованість фізичних осіб та індивідуальних підприємців перед банками, щодо яких Нацбанк України прийняв рішення про припинення їх діяльності на території Криму і Севастополя, передає Інтерфакс-Україна.

Закон передбачає, що розмір заборгованості визначається станом на 18 березня 2014 року й зменшується на величину сплачених позичальниками після цієї дати грошових коштів. Проценти і неустойки за користування коштами після 18 березня 2014 року не враховуються при обчисленні суми боргу.

Виплата боргів буде здійснюватися в рублях. Якщо кредит був виданий в іншій валюті, заборгованість перераховується за курсом на 18 березня 2014 року.

Також закон встановлює, що позичальники сплачують свої борги особам, які мають право вимагати погашення заборгованості. До них можуть належати банки і некредитні організації, створені у відповідності з російським законодавством, що купили права вимоги за кредитними договорами. При цьому такі організації зобов'язані розкривати інформацію про своїх контролюючих осіб.

Грошові кошти, що сплачуються громадянами в рахунок погашення боргу, будуть обліковуватись на окремому банківському рахунку, відкритому Фондом захисту вкладників. Фонд, у свою чергу, погашає заборгованість у повному обсязі після перерахування громадянином всієї суми коштів.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: