Депутата Київської облради підозрюють у рейдерському захопленні агрофірми, якою володів загиблий доброволець з США

15 травня, 16:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Депутата Київської облради підозрюють у рейдерському захопленні агрофірми, якою володів загиблий доброволець з США - фото

Віталій Карлюк / Facebook

За словами Луценка, Карлюку повідомили про підозру

Депутату Київської облради Віталію Карлюку повідомили про підозру в причетності до рейдерського захоплення агрокомплексу Росава-К, який належав загиблому на Донбасі добровольцю українського походження з США Марку Паславському. 

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

"В резонансній справі рейдерського заволодіння агрокомплексу "Росава-К", яка належала загиблому в АТО добровольцю, українцю американського походження Марку Паславському, оголошено підозру депутату Київької облради В. Карлюку", - написав він у своєму Facebook.

За даними слідства, після смерті Паславського з'явилися нові власники агрофірми, які підробили протокол загальних зборів учасників ТОВ Русава-К.

Внаслідок таких незаконних дій були виведені зі складу засновників товариства власник 3% акцій і компанія-засновниця, представником якої був Паславський.

Також було встановлено, що договір купівлі-продажу про продаж частки статутного капіталу ТОВ Русава-К виготовлений і підписаний вже після загибелі Паславського.

Американець з українським корінням Марк Паславський, відомий також під ім'ям Франко, відрікся від американського громадянства після анексії Криму і пішов служити добровольцем в зону АТО.

Він загинув 19 серпня в боях за Іловайськ.

Президент Петро Порошенко нагородив його орденом Данила Галицького посмертно.


Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал