Демініціативи: Більшість українців відмовляються віддавати голос за гроші

2 коментувати
58% респондентів негативно ставляться до роздачі продуктових наборів

58% респондентів негативно ставляться до роздачі продуктових наборів

Більшість українців категорично відмовляються голосувати за гроші, свідчать результати опитування, проведеного Фондом Демократичні ініціативи та КМІС

За словами директора фонду Демініціативи Ірини Бекешкіної, на питання, чи погодилися б ви проголосувати за гроші - "категорично ні" відповіло 73,8% респондентів, передає ЛІГА.

При цьому 7,3% опитаних заявили, що згодні взяти гроші, якщо все одно збиралися голосувати за того кандидата, що пропонує їх. 4,5% готові взяти гроші, якщо буде влаштовувати сума. 2,1% готові голосувати за кого завгодно і за будь-які гроші. Вагалися з відповіддю 12,3% опитаних.

У той же час 58% респондентів негативно ставляться до роздачі продуктових наборів і не планують голосувати за таких кандидатів. 28,6% ставляться до цього нейтрально - можуть взяти допомогу, але на їх голос це не вплине. 6,4% ставляться позитивно і заявили про готовність проголосувати за такого кандидата. Вагалися з відповіддю 7,1% опитаних.

Зазначимо, 5,6% респондентів заявили, що на їхньому виборчому окрузі допомогу від кандидатів вже роздавали. 56% повідомили, що такої роздачі не було. 35,2% невідомо про роздачу на їхніх округах продуктових наборів.

Опитування було проведено з 8 по 20 жовтня в 110 населених пунктах України, крім АР Крим та окупованих територій Донбасу. Опитано 2040 респондентів, похибка не перевищує 2,3%.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: