Деканоідзе запустила спільний з ОБСЄ проект з перепідготовки дільничних інспекторів

0 коментувати
Деканоідзе наголосила, що  дільничні мають стати містками між суспільством та поліцією
Фото: npu.gov.ua

Деканоідзе наголосила, що  дільничні мають стати містками між суспільством та поліцією

В Україні запускають спільний з місією ОБСЄ проект з перепідготовки дільничних офіцерів поліції, повідомила глава Нацполіції України Хатія Деканоідзе

Вона зазначила, що в рамках проекту, що стартував сьогодні, 21 квітня, сучасну программу пройдуть майже 1400 дільничних, повідомляє департамент комунікації НП України.

"Це новий напрямок роботи, коли поліція зорієнтована на суспільство. Адже дільничний офіцер поліції - дуже важлива ланка роботи. Він має комунікувати з людьми, орієнтуватися на людей і, головне, розуміти ті проблеми, які існують у нашому суспільстві", - наголосила вона й подякувала іноземним партнерам за підтримку, оскільки без належного фінансування, інвестицій та сучасних тренінгів і підходів поліція не змогла б розвиватися.


У свою чергу, Посол та Координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба зазначив, що саме дільничні є однією зі "служб першої лінії". І від того, наскільки вони будуть відкритими для людей, залежатиме рівень довіри населення до правоохоронців, а також рівень правопорядку.

Пізніше Деканоідзе додала у своєму Facebook, що новий проект безпрецедентний та дуже масштабний, покликаний допомогти дільничним стати містками між суспільством та поліцією.

"Ми вже почали навчання і перепідготовку дільничних Києва. Поступово підемо в регіони. В першу чергу туди, де вже закінчилася переатестація, - Миколаїв, Одеса, Рівне, Хмельницький та ін. Ми повинні зробити все, щоб 12 тисяч дільничних і ті, які пройдуть відбір поліцейських комісій, виконували завдання, покладені на них суспільством", - написала глава Нацполіції.

DO from KhatD

Вона також додала, що під час презентації проекту її здивували молоді та світлі обличчя хлопців, які сіли за парти навчатися задля українців - навчатися виконувати свою роботу на благо суспільства за абсолютно новим підходом європейського зразка.

Зазначається, що програма перепідготовки дільничних офіцерів поліції розрахована на 12 навчальних днів. На першому етапі запланована перепідготовка 60 дільничних ГУ НП м.Києва. Всього програму пройдуть у різних областях 1366 осіб.

Нагадаємо, раніше Деканоідзе анонсувала появу патрульних поліцейських в українських школах.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: