Будівництво метро на Виноградар планують розпочати вже цього року

31 липня 2017, 14:14
Київський метрополітен планує розпочати будівництво двох нових станції в сторону Виноградаря вже у цьому році

Як заявив перший заступник начальника КП Київський метрополітен Валерій Гавриленко, перші кроки щодо будівництва нових станцій вже зроблені, повідомляє Укрінформ.

Відео дня

"Вже на сьогодні пройшла розробка проектної документації, здійснено експертизу проектних рішень, і в цьому році розробляється і робоча документація і вже заплановано розпочати перші кроки щодо будівництва станції метрополітену в напрямку Виноградар", - сказав Гавриленко.

За його словами, першими новими станціями будуть Мостицька і Проспект Правди.

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація (КМДА) домовилася з китайською компанією China Railway International Group (CRIG) про будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену на житловий масив Вигурівщина-Троєщина.

Подільсько-Вигурівська лінія метрополітену буде складатися з 14 станцій, 3 пересадочних вузлів і 1 електродепо. Будівництво лінії буде здійснюватися в 2 черги, кожна з яких триватиме 3-4 роки.

Раніше повідомлялося, що У Києві погодив будівництво п'ятої гілки метро, яка пройде по серединній зоні Києва від площі Шевченка до Дарницького залізничного вокзалу.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X