Борис Колесніков і його благодійний Фонд подарували сотні молодих авіаторів поїздку в Лондон

0 коментувати
Борис Колесніков і його благодійний Фонд подарували сотні молодих авіаторів поїздку в Лондон

Завершився благодійний проект «Авіатор-2016», який з вересня минулого року проводився в дев'яти профільних вузах України

Конкурс від Фонду Бориса Колеснікова покликаний підтримати студентів авіаційних технічних спеціальностей і заохотити кращих з них поїздками на Міжнародні авіафоруми Фарнборо у Великобританію і Ле Бурже у Францію.

Експертне журі «Авіатора-2016» очолював легендарний конструктор Дмитро Ківа. Під його керівництвом експерти галузі відібрали з 3 тисяч учасників сто найбільш перспективних і цілеспрямованих. 22 квітня в НАУ та ХАІ відбулося урочисте оголошення імен переможців «Авіатора-2016».

Представники благодійного Фонду Бориса Колеснікова зазначають: їхнє завдання – дати можливість студентам авіаційних технічних спеціальностей заявити про себе і продемонструвати експертам галузі свої напрацювання і досягнення. «Ми відібрали кращих в Україні молодих пілотів, авіаконструкторів і диспетчерів. Саме ця талановита молодь гідна відвідати авіасалон у Фарнборо, де вони зустрінуться з реальним світом авіації, побачать останні досягнення світових гігантів авіабудування. Це стане для них величезною мотивацією в майбутньому», – впевнена директор Фонду Софія Мудрик.

Конструктор і голова журі проекту «Авіатор-2016» Дмитро Ківа підкреслює: рівень підготовки у майбутніх українських авіаторів – на висоті. «Деякі конкурсанти настільки сподобалися членам журі, що ті запросили їх пройти практику з подальшим працевлаштуванням на кращих підприємствах України. Таким фахівцям не страшно довірити авіаційну галузь – сконструювати літак або його пілотування», – заявив Дмитро Ківа.

Студенти-переможці не приховують радості і пишаються тим, що подолали шість нелегких етапів проекту – перевірку знань з точних наук, тестування з основ та історії авіації, англійської мови, вирішення бізнес-кейсу і захист мотиваційних презентацій у фіналі. Зате попереду їх чекає нагорода – поїздка на Міжнародний авіасалон у Фарнборо в Лондоні, який відбудеться в липні.

Нагадаємо, всеукраїнський проект «Авіатор» проводиться вже п'ятий рік поспіль Фондом Бориса Колеснікова. У ньому беруть участь студенти Національного авіаційного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», харківського Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Кіровоградської льотної академії НАУ, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Запорізького національного технічного університету, а також Слов'янського, Криворізького та Кременчуцького коледжів НАУ.

Організатори впевнені – «Авіатор» поступово охопить усі профільні вузи України.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: