Бойовики зміцнюють позиції в Станиці Луганській - ОБСЄ

17 жовтня 2016, 09:56
Бойовики самопроголошеної "ЛНР" зміцнюють свої позиції біля мосту в Станиці Луганській, повідомила прес-служба спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ)

Зокрема, спостерігачі бачили, як дві вантажівки Урал перевозили пісок до укріпленої позиції, розташованої в 150 метрах північніше пам'ятника князю Ігорю, біля мосту в Станиці Луганській, передає ЛІГА.

Відео дня

"У трьох окремих випадках місія не змогла дістатися до залізничного мосту (в межах ділянки розведення) з жодної зі сторін лінії зіткнення. Патрулі місії не змогли в трьох випадках пройти в окуповані райони до південно-заходу від пішохідного мосту (в межах ділянки розведення). Причиною цього була наявність мін і боєприпасів", - повідомили в прес-службі.

З посиланням на місцевих жителів видання повідомляє, що терористи зміцнюють свої позиції на окупованій території Станиці Луганської, з'явилося кілька додаткових блокпостів. "Вони почали вести так звану реєстрацію в'їзду/виїзду тих, хто перетинає їх блокпости, через це утворюються величезні черги", - зазначив місцевий житель Сергій.

"Усі дачі, які розташовані недалеко від пам'ятника князю Ігорю, зайняли проросійські найманці, вони там розмістили свою техніку", - розповіли місцеві жителі.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави СММ ОБСЄ Олександр Хуг заявив, що розведення військ у Станиці Луганській, яке заплановане в Рамковій угоді, зробить більш безпечним для цивільного населення перехід через річку Сіверський Донець.

Редактор: Марія Кабацій
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X