Бойовики захопили металургійний завод у Донецьку, який належить російській компанії

2 коментувати
Бойовики захопили Донецький електрометалургійний завод
Фото: wikimapia.org

Бойовики захопили Донецький електрометалургійний завод

Бойовики терористичної організації "ДНР" захопили металургійний завод у Донецьку, який належить російській компанії Мечел

У повідомленні на сайті компанії від 21 липня сказано, що вона отримала "Розпорядження про введення тимчасової державної адміністрації на цілісний майновий комплекс ПРАТ" Донецький електрометалургійний завод", підписане "головою Ради міністрів самопроголошеної Донецької Народної Республіки А.В. Захарченком".

У "розпорядженні" бойовиків також йдеться про створення на базі заводу "державного підприємства Юзівський металургійний завод з передачею майна ДЕМЗ у користування цьому підприємству".

У Мечел вважають, що існує ризик втрати контролю на невизначений термін над діяльністю заводу і заявляють, що на даний момент здійснюють "юридичну експертизу ситуації, що склалася".

Компанія заявляє про готовність вжити всіх заходів для захисту своїх прав та інтересів у встановленому законом порядку.

"Ці події не матимуть істотного впливу на фінансові результати компанії, оскільки виробнича діяльність на ДЕМЗ була зупинена у 2012 році, і компанія створила повний резерв під знецінення ДЕМЗа за підсумками 2013-2014 рр", - сказано також у повідомленні.

Нагадаємо, 22 січня повідомлялося, що на території самопроголошеної "ЛНР" практично повністю зупинилися шість основних підприємств оборонно-промислового комплексу.

За даними групи, фактично не працюють Луганський патронний завод (виробництво патронів), Луганський авіаційний завод (капітальний ремонт авіаційної техніки), Юність (виробництво електромагнітних реле), Первомайський механічний завод (виробництво авіаційних гідросистем), Центральне конструкторське бюро машинобудування "Донецьк" (виготовлення спецтехнологічного обладнання), Хімічне казенне підприємство ім. Р.І.Петровського (виробництво та утилізація промислових вибухонебезпечних речовин).


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: