Бойовики почали мінувати захоплене Комінтернове і кинулися обшукувати будинки місцевих жителів - АП

23 грудня 2015, 13:55
В Адміністрації Президента України розповіли про протиправну діяльність бойовиків після захоплення н. п. Комінтернове поблизу Маріуполя

За словами спікера АП Андрія Лисенка, члени "ДНР", які напередодні увійшли в розташоване в "сірій зоні" Комінтернове проводять обшуки в будинках місцевих жителів і мінують території в селищі, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Бойовики проводять обшуки в будинках місцевих жителів, вони облаштували вогневі точки, проводять мінування. Українське командування повідомило про інцидент з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і СЦКК. Крім того, патруль СММ ОБСЄ не зміг потрапити в Комінтернове з міркувань безпеки", - сказав Лисенко.

22 грудня штаб АТО заявив, що бойовики ДНР зайняли селище Комінтерново, яке розташоване в нейтральній зоні поблизу Маріуполя. У так званій ДНР, в свою чергу, заявили, що ця інформація не відповідає дійсності.

Однак, представники ОБСЄ не змогли потрапити в селище, щоб перевірити інформацію про захоплення населеного пункту збройними формуваннями так званої ДНР.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X