Бізнесмен Євген Черняк: Зараз ми заробляємо в Україні менше 15%, до кінця року, сподіваюся, буде менше 10%

3 серпня 2018, 17:15

Підприємець Євген Черняк, який володіє алкогольним холдингом Global Spirits (бренди Мороша, Shustoff, Хортиця), повідомив про те, що український ринок приносить його компанії 15% доходу.

Відповідну заяву він зробив в інтерв'ю Радіо НВ.

"Україна приносить менше 15% [доходів], і я сподіваюся, за підсумками цього року буде менше десяти відсотків. Ми прийняли рішення рухатися в зовнішні ринки, тому що вони більш стабільні, більш висока маржа і більш чесні правила гри для бізнесу", - повідомив Черняк.

Відео дня

За словами бізнесмена, позитивні результати для його холдингу показують Польща, Казахстан, Вірменія і Прибалтика; а найближчим часом планується запуск лікеро-горілчаних виробництв в Білорусі та Азербайджані.

Повну версію інтерв'ю з Євгеном Черняком слухайте на Радіо НВ в п'ятницю, 3 серпня, о 20:00


Євген Черняк - український підприємець, засновник і глава наглядової ради міжнародного алкогольного холдингу Global Spirits. За даними компанії MPP Consulting за 2017 рік, опублікованими в журналі Новое Время, кілька марок портфеля брендів холдингу входять в ТОП-100 найдорожчих брендів України: Хортиця (203$ млн), Мороша (27,6$ млн), Shustoff (13,5$ млн).

Згідно з даними інвестиційної компанії Dragon Capital за 2017 рік, Євген Черняк входить в ТОП-30 найбагатших українців, займаючи 29-е місце в рейтингу. У минулому році його статки оцінювалися в 142$ млн.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
X