Більше ніяких несподіванок. Рада дала старт створенню бази даних про перевірки бізнесу

0 коментувати
Абромавічус зазначив, що підприємець буде інформуватися про перевірки по електронній пошті

Абромавічус зазначив, що підприємець буде інформуватися про перевірки по електронній пошті

Верховна рада схвалила створення інтегрованої автоматизованої бази даних про перевірок підприємств контролюючими органами

Як повідомив Інтерфакс-Україна, за прийняття в першому читанні законопроекту № 2531а Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства у сфері державного нагляду (контролю) проголосували 238 депутатів.

Законопроект в парламенті представляв міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус. Він заявив, що законопроект покликаний спростити для бізнесу процедуру перевірок з боку контролюючих органів. За його словами, якщо два контролюючі органи мають намір перевірити одну і ту ж компанію, то система зможе автоматично об'єднати ці перевірки в одну.

"Буде видно: хто, кому і з якої причини йде в гості, тобто перевіряє", - зазначив міністр.

Абромавічус також зазначив, що підприємець буде інформуватися про перевірки по електронній пошті. Також, за словами міністра, законопроект передбачає відповідальність чиновників за введення в автоматизовану систему неправдивої інформації.

"Цей законопроект дозволить систематизувати роботу цілої армії чиновників і звільнити бізнес від їх надмірної уваги", - зазначив міністр.

Нагадаємо, у четвер, 12 листопада, Державна фіскальна служба України відзвітувала про перевірки в IT-компаніях.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: