Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Біля військових складів у Балаклії сталася пожежа, місцеві мешканці повідомляють про вибухи

3 травня, 14:59
1133
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Минулорічні вибухи на військових складах у Балаклії

На території 65 військового арсеналу в Балаклії Харківської області, де тривали роботи з очищення та розмінування залишків снарядів, розпочалась пожежа.

Як повідомили у Генштабі ЗСУ, загорілася суха трава на території колишнього арсеналу.

До локалізації пожежі залучено два пожежні танки та інженерна машина розгородження. Особовий склад, який залучався до робіт з розмінування у складі - евакуйовано. Військовослужбовцями, спільно із ДСНС вживаються всі заходи для убезпечення місцевих мешканців.

Водночас депутат Харківської обласної ради Дмитро Булах зазначив, що у Балаклії чутно вибухи.

Як повідомив телеканалу ОТБ мер міста Балаклія Іван Столбовий, сьогодні в місті відбувалися планові подриви снарядів, які не можна було вивезти з арсеналу.

"А зараз почалося в районі арсеналу у двох місцях загоряння, що привело до тих снарядів, які лежали у частині територі. Тому зараз ті будинки, які перебувають у безпосередній близькості, - людей евакуюють. Дітей забираємо зі шкіл", - зазначив мер.

Нагадаємо, що в ніч на 23 березня 2017 року на складах зберігання боєприпасів, неподалік від Балаклії Харківської області, почалася пожежа. Були евакуйовані 20 тисяч осіб. За попередніми даними, причиною вибухів є диверсія.

 

Головне

Україна/Події

Вчора, 21:37

article_img
Конфлікт на футбольному стадіоні в Одесі: поліція відкрила кримінальне провадження