Бійцям АТО відмовляють у працевлаштуванні на колишніх місцях роботи – держслужба

0 коментувати
Не рідкісні випадки, коли після повернення з АТО, військовослужбовцям відмовляють у відновленні на колишніх посадах

Не рідкісні випадки, коли після повернення з АТО, військовослужбовцям відмовляють у відновленні на колишніх посадах

Державна служба України з питань праці за минулий рік отримала понад 400 звернень від колишніх бійців АТО щодо відмов у працевлаштуванні, повідомляє Укрінформ

За словами голови відомства Романа Чернеги, за минулий рік було понад 400 звернень від колишніх учасників АТО з приводу ліквідації їх колишніх посад, або ж працевлаштування на них інших людей.

"Такі випадки отримують належне, жорстке реагування, з керівниками таких підприємств у першу чергу проводяться відповідні бесіди нашими інспекторами з праці і роз'яснюються ті негативні наслідки, які керівники можуть отримати у випадку не відновлення колишніх воїнів АТО на робочому місці", - сказав Чернега.

Чиновник уточнив, що більшість таких питань вирішується в добровільному порядку, але "на жаль, були випадки, коли доводилося застосовувати адміністративні санкції, штрафні санкції, залучати керівників до відповідальності за порушення відповідних вимог трудового законодавства".

У вівторок, 29 березня, набув чинності указ про звільнення в запас військовослужбовців, призваних під час четвертої хвилі часткової мобілізації.

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що у разі прийняття рішення про чергову хвилю мобілізації, кількість призваних у ВСУ буде становити 10-12 тисяч чоловік.

У той же час президент України Петро Порошенко прогнозує, що будуть мобілізовані від 5 тис. до 10 тис. осіб.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: