Батько Гандзюк заявив, що за ним стежать

21 лютого, 18:55
334
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Батько Гандзюк заявив, що за ним стежать - фото

Facebook/Катерина Гандзюк

Катерина Гандзюк

Батько активістки Катерини Гандзюк Віктор заявив, що відчув за собою стеження та йому стали надходити "незрозумілі телефонні дзвінки", передає Громадське.

"Перебуваючи на волі, Мангер впливає на слідство. Прибігає до залякування свідків. З моменту попереднього судового процесу я особисто відчув за собою стеження. Став отримувати незрозумілі телефонні дзвінки", - сказав він.

За словами батька Гандзюк, багато свідків отримують погрози і деякі з них бояться далі давати показання.

"Деякі готові відмовитися від показань. Боюся за свою безпеку і я. На жаль, МВС не здатне забезпечити безпеку мені і свідкам. Ми двічі просили надати охорону. Нам відмовили", - заявив Віктор Гандзюк.

Мангеру оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Він назвав це "політичним замовленням" і заявив, що не має наміру ховатися від слідчих. 

15 лютого Мангер вийшов під заставу.

Сам Мангер звинуватив в організації нападу на Гандзюк генерала СБУ Данила Доценка. В СБУ заяву Мангера про причетність генерала Доценко до вбивства активістки Катерини Гандзюк назвали "абсурдною".

31 липня 2018 року Гандзюк облили сірчаною кислотою. Вона отримала хімічні опіки понад 35% поверхні тіла і померла в лікарні 4 листопада.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською