Балуха етапували голодним і без речей - правозахисники

19 лютого, 10:27
203
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Балуха етапували голодним і без речей - правозахисники - фото

Крим.Реаліі

Балуха етапували в російський Краснодар

Українця Володимира Балуха забрали з СІЗО Сімферополя голодним і без речей.

Про це повідомили в Кримській правозахисній групі.

"З СІЗО Сімферополя для етапування його забрали голодним і без речей. Причини етапування поки йому не назвали", - уточнили там.

Раніше з'явилася інформація, що Балуха етапували з Сімферопольського СІЗО. Пізніше з'явилися дані, що його доставили до Краснодара.

Напередодні у жінки Балуха Наталії не прийняли передачу. Відмову прийняти посилку для українця працівники СІЗО пояснили тим, що нібито документи на Балуха досі не роздруковані.

Володимира Балуха затримали 8 грудня 2016 року в його будинку в Роздольненському районі анексованого Росією Криму. Російська влада висунула Балуху звинувачення в зберіганні боєприпасів, його засудили до 3 років і 5 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні і до штрафу в розмірі 10 тис. рублів (близько 4,6 тис. грн).

Згодом проти Балуха було порушено нову справу - через заяви Валерія Ткаченка, начальника ІТТ в селищі Роздольне, який стверджує, що Балух його побив. При цьому сам активіст і його захист свідчать про зворотне - що це Ткаченко напав на ув'язненого.

Захист Балуха і правозахисники відзначають, що він став жертвою репресій за проукраїнську позицію - через прапор України у дворі свого будинку.Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською