Антонов підписав контракт на виробництво нових багатоцільових Ан-132 в Саудівській Аравії

25 лютого 2016, 10:23
ДП "Антонов" і компанія Саудівської Аравії Taqnia підписали контракт на виробництво нових багатоцільових літаків Ан-132 вантажопідйомністю 9,2 тонн

Як повідомили в прес-службі Укроборонпрому, документ підписаний в рамках міжнародної авіаційної виставки AFED-2016, яка проходить 21-28 лютого в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).

Відео дня

Крім запуску коопераційного виробництва Ан-132, в угоді також намічені плани сторін щодо постачання, організації експлуатації, післяпродажної підтримки літаків "Антонов" сімейств Ан-132, Ан-178 і Ан-148.

Угоду вже прокоментував президент України Петро Порошенко.

Чудова новина! Путівку в життя отримав новий український багатоцільовий літак Ан-132. Безхмарних польотів!

Опубліковано Петро Порошенко 24 лютого 2016 р.

Як повідомлялося, в травні ДП Антонов підписало з саудівської компанією Taqnia договір про розробку і виробництво, легкого транспортного літака Ан-132.

Легкий багатоцільовий турбогвинтовий транспортний Ан-132 призначений для перевезення широкого асортименту вантажів масою до 9,2 тонн на ближньо - і середньомагістральних маршрутах. Він також може виконувати повітряне десантування вантажів на парашутних платформах і парашутистів, використовуватися в надзвичайних ситуаціях для транспортування хворих і поранених. Ан−132 буде мати двомісну "скляну" кабіну пілотів, а також бортові системи і обладнання, що відповідають сучасним стандартам. Вбудований комплекс навантаження/розвантаження і застосування допоміжної силової установки забезпечать його автономну експлуатацію при базуванні на погано підготовлених аеродромах.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X