Активісти запустили сервіс, який покаже реальну ситуацію з порушеннями в українських вишах

0 коментувати
За перший день в базу було додано понад 200 порушень

За перший день в базу було додано понад 200 порушень

Активісти CEDOS запустили сервіс Profrights.org, який дозволяє збирати та відстежувати порушення в українських вишах

Як повідомляє видання Аin.ua, тільки за перший день діяльності в базу було додано понад 200 порушень. Головна мета проекту - репутаційний тиск на університети, в яких зафіксовано найбільше порушень.

"Ідея з'явилася тоді, коли ми зрозуміли, що в Україні університети дуже рідко несуть будь-якої репутаційні втрати. Інформація про порушення губиться в загальному потоці новин, а частіше всього інформація про наших вузах потрібна людям в ході вступної кампанії", - розповідає Аin.ua засновник проекту Єгор Стадний.

Сервіс моніторить інформацію про порушення в мережі, а також будь-який бажаючий може додати інформацію про порушення на сайт. Після додавання порушення проходять премодерацію у вигляді оцінки юристів, а після цього потрапляють в загальну базу та візуалізуються. У середньому заявка обробляється близько трьох днів.

Порушення представлені на сайті у вигляді карти і у вигляді діаграм. Зараз над проектом працюють шість осіб. Засновники зізнаються, що найбільше зусиль іде на фільтрацію порушень.

На думку активістів, проект може стати потужним інструментом впливу на репутацію університетів.

"У першу чергу, ми розраховуємо, що базою будуть користуватися абітурієнти під час вибору університету, викладачі, які шукають роботу, а також спонсори та роботодавці, які хотіли б допомогти університету грошима", - повідомив Стадний.

Нагадаємо, раніше харківська поліція запустила портал, який збирає дані про правопорушення у місті, зокрема, про крадіжки, вимагання, порушення правил дорожнього руху і бійках.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: