Активісти вимагають підписати документ про закупівлю ліків і вакцин міжнародними організаціями, під Кабмін принесли 100 літрів чорнила

12 жовтня 2015, 11:24
Активісти громадських і благодійних організацій Пацієнти України, Таблеточки і Центр протидії корупції принесли під Кабмін 100 літрів чорнил з вимогою підписати підзаконні акти для передачі права закупівель ліків і вакцин міжнародним організаціям

Як повідомили в прес-службі організації Пацієнти України, чорнила адресовані прем'єр-міністру Арсенію Яценюку, міністру охорони здоров'я Олександру Квіташвілі, міністру фінансів Наталії Яресько, голові НБУ Валерії Гонтарєвої.

Відео дня

"Справа в тому, що півроку представники влади блокують і не підписують необхідні документи. Саме через це досі не підписаний жоден договір з міжнародними організаціями: ЮНІСЕФ ПРОООН і Crown Agents", - йдеться на сторінці організації в Facebook.

_
_ Фото:

Відзначається також, що відповідний закон про передачу межнародним організаціям закупівель медичних ліків для хворих парламент прийняв ще 19 березня нинішнього року.

Пациенты Украины via Facebook
Пациенты Украины via Facebook Фото:

Фото: Евгений Насадюк via Twitter
Фото: Евгений Насадюк via Twitter Фото:

Відповідні підзаконні акти повинні були бути затверджені до 25 травня 2015 року.

"Майже півроку через бюрократію, небажання чиновників зробити процес держзакупівель ліків і вакцин прозорим, продовжується саботаж з боку Кабміну в питанні розробки і підписання документів", - зазначили активісти.

Також в організації уточнили, що передача закупівель ліків міжнародними організаціями перебуває під загрозою.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X