Активісти мають намір почати морську блокаду Криму на початку 2016 року

16 грудня 2015, 01:30
Координатор акції по блокаді Криму, віце-президент Всесвітнього конгресу кримських татар Ленур Іслямов заявив про те, що морська блокада півострова почнеться в кінці 2015 - напочатку 2016 року


У той же час, Іслямов не став розголошувати деталі блокади, озвучивши лише її ймовірні терміни. Він також зазначив, що лідери Меджлісу дали попередню згоду на старт морської блокади.

"Деталі я не можу вам озвучити. Ми до неї готуємося всіма силами і засобами, які у нас є. Найближча перспектива - це кінець року - початок наступного, тоді ви побачите в реальному вигляді, як вона буде відбуватися... Ми вас обов'язково проінформуємо, ви про це почуєте", - заявив він.

Відео дня

Іслямов також зазначив, що своїми діями активісти хочуть зробити перебування окупантів на території півострова максимально некомфортним і витратним, - передає Радіо Свобода.

"Ми б хотіли, щоб перебування окупанта на нашій землі рідній для нього було якомога дорожчим і складнішим, ми цим займаємося, наскільки можна - видавлювати і випалювати звідти окупантів, тому що це наші вулиці, наші могили, це наша історія, їм там нічого робити, геть звідти, це наш будинок", - заявив Іслямов.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України завершив розробку проекту постанови про обмеження поставок товарів, робіт і послуг в Крим.

Ідею повної торгової блокади Криму підтримав президент України Петро Порошенко.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X