Активіст: В туалеті міськсуду Дружківки замість паперу використовують конфіденційні документи

0 коментувати
Активіст: В туалеті міськсуду Дружківки замість паперу використовують конфіденційні документи
Павло Островський via Facebook

Регіональний координатор організації Сильні громади Донеччини Павло Островський опублікував у Facebook фотографії, які свідчать, що в туалеті Дружківського міського суду замість туалетного паперу використовують копії конфіденційних документів

В урні були копії паспортів та ІПН, свідоцтва про реєстрацію, реєстраційні документи Дружківського міського управління юстиції, рішення суду з мокрими печатками, кореспонденція, рахунки і багато інших документів.


"Це туалет Дружківського міського суду. Він закривається на ключ, але якщо попросити розпорядника суду, сюди пускають відвідувачів. В основному ним користуються працівники суду. В туалеті немає туалетного паперу, але судячи з усього працівників суду це не сильно турбує. Замість туалетного паперу у відрі з папером - копії паспортів та ІПН, свідоцтва про реєстрацію, реєстраційні документи Дружківського міського управління юстиції, ухвали суду з мокрими печатками, кореспонденція, рахунки і багато інших документів", - написав Островський.

Він зазначив, що в четвер, 17 березня, в суді проходить процес, який називають "мер-сепаратист проти активістки Ірини Кириковоъ", і комусь із відвідувачів захотілося в туалет.

"Від такої знахідки в шоці всі присутні. Активіст, голова організації "Слов'янська Січ" Василь Хоменко викликав поліцію. Поліцейські спробували отримати дозвіл голови суду на проведення слідчих дій в туалеті, голова Геннадій Молибог відмовив, мовляв, це не наша справа і сказав працівникам поліції, що вони вільні", - розповів Островський.

Він підкреслив, що "складно показати яскравіше ставлення суддів до громадян України, ніж на цьому фото".

"Ви подаєте в суд позови, копії особистих документів, а працівники суду утилізують їх таким екзотичним способом", - резюмував Островський.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: