Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Адвокат про фото Сенцова з колонії: Насправді він виглядає ще гірше

10 серпня, 19:24
726
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Олег Сенцов тримає протестне голодування 89-й день

Фото : Людмила Денисова

Адвокат Дмитро Дінзе заявив, що фотографії українського режисера Олега Сенцова, зроблені з російської колонії в Лабитнангі, не передають справжній стан здоров'я політв'язня.


9 серпня офіс російського омбудсмена направив українській стороні фотографії Сенцова з російської колонії суворого режиму Білий ведмідь в місті Лабитнангі. Однак їхня достовірність викликала сумнів.


"Знімок передає не все - насправді він виглядає ще гірше", - сказав він в інтерв'ю Медузі.

Коментуючи той факт, що деякі люди вважають, що на останніх фотографіях Сенцов здається "здоровим", Дінзе заявив, що ці враження відразу б зникли, якби Олега попросили роздягнутися для фото. За словами захисника, тюремна роба приховує запалий живіт і випираючу грудну клітку.

Диктатор не почув голос Сенцова

"На фото видно, що він досить сильно схуд. Він не показує свою грудну клітку і запалий живіт - це, звичайно, справило б більше враження. А так - його попросили встати, він встав. І його сфотографували", - наголосив він.

Адвокат додав, що востаннє бачив Сенцова 7 серпня. Наступна зустріч відбудеться на початку вересня.

Він також роз'яснив, що після третьої кризи голодування, яка почалася у Сенцова ще в липні, настане відмова внутрішніх органів.

"Перша криза - людина звикає до голодування. Друга криза - у нього починаються зміни. Третя криза - він живе з цими змінами. Четверта - це вже відмова органів йде", - сказав він.

Денисова оприлюднила фото Сенцова, надіслані з російської колонії

Нагадаємо, що Дмитро Дінзе після відвідування режисера в колонії 7 серпня повідомив, що у Сенцова знизився гемоглобін, розвинулася анемія, пульс знизився до 40 ударів на хвилину. За словами адвоката, Сенцова двічі намагалися умовити їхати в лікарню через проблеми з серцем, але він відмовився.


Олег Сенцов 14 травня 2018 року оголосив голодування з вимогою звільнити всіх утримуваних Росією українських політв'язнів. За ці майже три місяці він пережив кілька криз голодування, однак припинити протест відмовляється.

Український режисер Олег Сенцов був затриманий російськими силовиками в Криму 11 травня 2014 року. Його звинуватили в нібито підготовці терактів на півострові під час окупації Росією та зберіганні зброї і вибухівки.

25 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років суворого режиму. Його етапували до колонії в місті Лабитнангі.

Головне

Україна/Події

Вчора, 14:23

article_img
"Він вже переміг": Премію Сахарова за Олега Сенцова отримала в Страсбурзі його сестра

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися