Адвокат Надії Савченко повідомив, що українка подумує відновити голодування

1 коментувати
Надія Савченко болісно сприймає несправедливість суду

Надія Савченко болісно сприймає несправедливість суду

Адвокат полоненої української льотчиці Марк Фейгін заявив про те, що Надія Савченко дуже болісно сприймає несправедливість і заангажованість російського правосуддя"Їй сильно не подобається, що на допитах особливо сепаратистів нам не дали задовольнити ряд клопотань, які були дуже важливими для справи, оскільки деякі свідчення сепаратистів сильно відрізнялися від того, про що вони говорили на слідстві", - заявив Фейгін.

Погодившись з тим, що суд упереджено підходить до справи Надії Савченко, адвокат повідомив, що українка роздумує над тим, щоб знову почати голодування, однак представники її захисту відговорюють від такого кроку, передає 5-й канал.

"Надія сприймає це як порушення прав і справедливості, тому так сильно і емоційно реагує. Ми її вмовляємо все-таки не реагувати так болісно, тому що у нас ще багато процесуальних можливостей, які дозволять нам хоч якось впливати на ситуацію... Не змусиш голодуванням або ще чимось іншим приймати рішення за законом. На жаль, суд заангажований", - зазначив Марк Фейгін.


ВІДЕО

Нагадаємо, 6 жовтня адвокат Надії Савченко Марк Фейгін заявив, що однією з умов, на яких Росія готова передати в Україну Савченко, є усунення її захисту від цієї сфабрикованої кримінальної справи.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: