$500 тисяч хабара детективу НАБУ: депутата Одеської облради можуть оголосити в розшук

11 квітня 2018, 13:51
351
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
$500 тисяч хабара детективу НАБУ: депутата Одеської облради можуть оголосити в розшук  - фото

Бабенко заперечує звинувачення в спробі дати хабар

Слідство готує документи в поліцію для оголошення в розшук депутата Одеської облради Олега Бабенка, якого підозрюють у спробі дати хабар детективу Національного антикорупційного бюро.

Про це розповів керівник Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Володимир Гуцуляк, пише Укрінформ.

Крім того, Генпрокуратура направить до суду клопотання про дозвіл на затримання політика з метою приводу в суд для обрання запобіжного заходу.

"Бабенко зайняв неконструктивну позицію і за весь час слідства жодного разу не з'явився на виклик слідчого", - додав Гуцуляк.

Нагадаємо, 12 січня Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру депутату Одеської облради і його спільникові за пропозицію $500 тисяч хабара детективу НАБУ.

За даними слідства, чиновник просив зняти арешт з рахунків ТОВ, на яких зберігаються кошти від корупційної схеми.

За даними НАБУ, Одеська міськрада купила адмінбудинок Заводу Краян (під майбутню мерію) за значно завищеною ціною - 185 мільйонів гривень. При цьому його власник незадовго до продажу сам купив цю нерухомість за 4 млн гривень. Бенефіціаром цих коштів, як вважає слідство, був депутат Одеської облради, імовірно Бабенко, який в минулому очолював Завод Краян.

Сам Бабенко заперечував, що пропонував хабар детективу НАБУ.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською