3D-mapping-show, тиждень сучасного мистецтва та арт-проекти. В КМДА розповіли про заходи, що відбуватимуться під час Євробачення

5 квітня 2017, 16:17
Під час Євробачення-2017 на гостей Києва чекають 3D-mapping-show, розважальні локації, Kyiv art week, розповів заступник голови КМДА Олексій Резніков

«Усі роботи, заплановані до Євробачення, будуть завершені в строк. Вони визначені в розпорядженні КМДА і ми рухаємось за планом. Окрім того, ми готуємо багато цікавинок для киян і гостей міста. Офіційними локаціями місто не займається, проте будуть організовані розважальні зони на Софійській, Троїцькій, Контрактовій, Поштовій площах, у Національному історико-архітектурному заповіднику Київська фортеця. Також буде проведено тиждень сучасного мистецтва Kyiv art week і показ 3D-маппінг-шоу», – розповів Резніков.

Відео дня

За його словами, в Києві є 19,3 тисяч місць у готелях 3-5 зірок і близько 2 тисяч місць у хостелах, 2,5 тисяч – в готелях поруч зі столицею. Упродовж двох тижнів очікується 20 тисяч іноземних туристів та в 2-3 рази більше внутрішніх.

Резніков повідомив, що родзинкою локації на Софійській площі стане сцена, прикрашена дзеркальними конструктивами і оснащена великим екраном. Фан-містечко буде розділене на культурно-мистецьку та інформаційно-довідкову зони, зону відпочинку, розваг, фуд-корти, фотозону.

На Троїцькій площі пройде презентація кращих зразків національної музики, сучасних творів музичного та театрального мистецтва, ознайомлення киян і гостей міста з унікальною українською культурою. Концерти класичної музики за участю оркестру Театру оперети, виступи джазових музикантів і народних колективів. Тут будуть фуд-корти, майстер-класи, виставки-продажі, дитячі розваги, фотозони, туристичний інформаційний центр.

«На Контрактовій площі буде Культурно-мистецький проект Feel Ukraine. В облаштуванні майданчиків і всіх його зон будуть використані мотиви української вишивки. Кожен день буде присвячений окремій темі: день джазу, день майстрів, день української літератури, день образотворчого мистецтва, день костюма і прикрас тощо. Окрім виступів артистів будуть проходити виставки та майстер-класи, які будуть супроводжуватися відеофільмами на екранах сцени. Працюватиме велика дитяча зона, в якій постійно відбуватимуться активності. У рамках роботи розважальної зони проходитиме фестиваль У пошуках made in Ukraine», – розповів представник КМДА.

За його словами, на Поштовій площі реалізовується культурно-мистецький проект Євробачення: Ретроспектива.

«У Національному історико-архітектурному заповіднику Київська фортеця буде розважальна зона Перший київський пленер Kyiv art fort 2017. Головна ідея проекту – використання оборонної споруди для формування мирної художньої платформи. Вдень споруди працюватимуть «всередині», формуючи унікальний арт-простір для виставок, презентацій і зустрічей. Увечері – «назовні» – як сферичні екрани. Запланована зустріч громадських і культурних діячів із бійцями АТО, які знаходяться на лікуванні та реабілітації в Головному військовому клінічному госпіталі. У день святкування Дня Європи пройде благодійна виставка-аукціон на підтримку поранених бійців АТО», – поінформував він.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Також гості Євробачення зможуть відвідати тиждень сучасного мистецтва Kyiv art week, в якому заплановано участь 6 музеїв, понад 20 галерей України та інших країн.

«Окрім того, заплановано культурно-мистецький проект показу 3D-mapping-show Kiyv Light Fest – міжнародний фестиваль світла і медіа-арту. Питання локацій фестивалю ще узгоджується, серед можливих варіантів – Контрактова, Поштова, Михайлівська площі, парк Кіото», – розповів Резніков.

Пісенний конкурс Євробачення пройде у Києві завдяки перемозі Джамали на пісенному конкурсі 2016 року, що відбувся у Стокгольмі, Швеція. Півфінали Євробачення 2017 пройдуть 9 травня і 11 травня, а фінал конкурсу відбудеться 13 травня 2017 року. Україна прийме конкурс вже вдруге.

Редактор: Марія Кабацій
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X