АВК – 25 років якості, за якою стоять справжні професіонали

9 листопада 2016, 10:29
Новини компаній
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
АВК – 25 років якості, за якою стоять справжні професіонали - фото
Історія розвитку бренду АВК нерозривно пов'язана з історією України. Протягом 25 років компанія пережила злети і падіння, створюючи кондитерські шедеври найвищої якості. Але співробітники шоколадної фабрики виробляють не тільки цукерки, перш за все вони вкладають душу та створюють емоції

Усамому центрі промислового району Дніпра сьогодні розташована основна фабрика компанії АВК КОНФЕКШІНЕРІ. Щомісяця тут виробляють понад 6 000 тон шоколадних цукерок, від усіма улюбленого «Гуллівера» і «Шедевра» до орієнтованих тільки на європейського споживача солодощів Marletka. Втративши виробництва на окупованих територіях, власник компанії Володимир Авраменко не тільки зміг утримати частку в 20% у шоколадному сегменті України, а й переорієнтував бізнес у бік західного ринку.

На сьогодні компанія АВК є одним із найбільших виробників цукерок на вітчизняному ринку і, відповідно до рейтингу видання Candy Industry, впевнено входить у ТОП-100 кондитерських компаній світу. Але, не дивлячись на такий статус, на фабриці панує не сувора корпоративна культура, а скоріше приємна сімейна атмосфера. І це не порожні слова, тут на п'яти виробничих лініях, зібраних за останніми технологіями, працює не одне покоління співробітників.

Генеральний директор фабрики Олег Гаряжа і сам прийшов у компанію більше 20 років тому, і саме тут побудував свою кар'єру. «Найголовніше у виробництві - це не потужності, а люди», - впевнено заявляє Олег Гаряжа. Саме вони стежать, щоб виробництво кожної партії цукерок відповідало заявленій рецептурі, відбраковують вироби з порушеною структурою і строго стежать за температурою в цехах кожної лінії. Навіть відхилення на півградуса може згубно позначитися на консистенції начинки або вафель.

Усталені традиції

«Наша компанія виробляє найсмачніший Гуллівер, - говорить генеральний директор компанії АВК Володимир Авраменко. - А знаєте чому? Ми не змінювали його рецептуру з 1973 року». Навіть коли компанії екстрено довелося залишати виробництва в Луганську і Донецьку, тут у Дніпрі технології відновили всі втрачені рецепти. Крім того, за два роки тут створили близько 20 видів нових цукерок. Загалом асортимент фабрики АВК з кожним роком не зменшується, а тільки зростає і вже досяг більше 370 найменувань. За останні два роки компанія випустила близько 150 000 тон кондитерських виробів.

До економічної та військової кризи продукція АВК була орієнтована на російський ринок, який приносив компанії до 70% прибутку. Сьогодні такі ТМ, як «Шедевр», «Бурундучок», «Трюфель» і «Королівський шарм», розповсюджуються на всі континенти в понад 50 країн світу і на цьому керівництво компанії зупинятися не збирається.

До 25-річчя компанія підготувала не тільки собі, а й усім жителям міста приємний подарунок. На початку листопада поруч із фабрикою запрацював перший фірмовий магазин АВК. Тут зібрано широкий асортимент цукерок, який виготовляє фабрика в Дніпрі, на окремих лініях у Рівненській і Полтавській областях та навіть круасани, які печуть під Києвом. Тут само можна купити солодощі, які не знайдеш ні в одному магазині України, оскільки їх виробляють тільки для Європи.

У планах у компанії на наступні кілька років - зайняти міцні позиції на європейському ринку. Для цього АВК з кожним роком збільшує і вдосконалює виробничі потужності, і тестує нові рецептури. Незабаром обіцяє здивувати несподіваними новинками.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал

Головне

Фінанси

Вчора, 14:41

img
Британський суд розгляне апеляції РФ і України щодо «боргу Януковича» в грудні
Геополітика

Вчора, 17:39

img
США затвердили пакет безпекової допомоги Україні на $250 мільйонів
Політика

Вчора, 14:03

img
Рада не надала КС України доказів існування коаліції - представник президента

ТОП 3

Події

17 червня, 16:52

img
Україна не буде більше намагатися пройти Керченську протоку, як під час захоплення моряків в листопаді - Хомчак
14779
Події

Вчора, 21:52

img
Термінал F в аеропорту Бориспіль заблокували пасажири: їхній рейс перенесли кілька разів
8396
Події

17 червня, 11:03

img
Повідомлення про зайняття українськими військовими позицій в Донецьку виявилися фейком — ООС
5507

Новости Одессы

img
Три акта Саакашвили: экс-губернатор опоздал, представил свой "спецназ" и оградил мэрию Одессы полицейской лентой (фото, видео)
img
Осторожно, Красная Угроза! В Одессе показывают плакаты времен Холодной войны (фоторепортаж)
img
В центре Одессы "минировали" развлекательное заведение