Вже удвадцяте відбудеться головна рекламна виставка України REX 2016

0 коментувати
Вже удвадцяте відбудеться головна рекламна виставка України REX 2016

20 – 22 вересня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» вже удвадцяте відбудеться головна рекламна виставка України REX 2016 і 10-та виставка сучасного друку T-REX 2016. Ювілейний REX порадує вітчизняну рекламно-поліграфічну галузь зростанням, новою експозицією, конкурсами, урочистими церемоніями, креативними активностями і, безумовно, #іменинним_настроєм

Випереджаючи прогнози Всеукраїнської рекламної коаліції про двадцятивідсотковий ріст рекламного ринку цього року, REX 2016 вже за місяць до старту демонструє 30%-ве зростання як за кількістю учасників, так і за площею експозицій. На виставці понад 100 компаній представлять новинки у сферах рекламно-сувенірної продукції, корпоративної символіки, P.O.S., візуальних комунікацій, Ambient Media, Digital-технологій, handmade-сувенірів.

У самостійну експозицію REX SIGN цього року виріс напрямок візуальних комунікацій, один з найбільш активних на сьогодні сегментів рекламного ринку України. Натхненником і співорганізатором новинки є Українська асоціація візуальної індустрії (У/А/В/І). Учасники REX SIGN ознайомлять ринок із новинками галузі — представлять повний комплекс візуальних рішень: обладнання та матеріали для виробництва у сфері візуальної індустрії, послуги з виготовлення та юридичний супровід. Стендова участь компаній буде підтримана конкурсом візуальних рішень WOW , урочистим нагородженням переможців та Всеукраїнською конференцією візуальної індустрії.

Про пожвавлення вітчизняної поліграфічної галузі сигналізує відродження виставки сучасного друку T-REX. Технології, обладнання та матеріали для виробництва реклами цього року представлять провідні гравці ринку, серед яких — EPSON, LPS, MAC-KOM, Uniprint, «Ларсен», «Медіапринт», «ШУЛЬЦЕ ПОЛІФОРМ» та ін.

Готуючись до 20-го дня народження, Динозавр REX із вдячністю буде згадувати «всіх і вся» — особистостей, компанії, події, технології, без яких виставка і українська реклама були б неможливі! При цьому ювілейні BEST OF REX'20, що будуть оголошені на сторінці www.facebook.com/REX.UA, є відкритими — доповнити їх власними історіями зможе кожен причетний до REXy рекламіст.

Читайте свіжі новини на виставкових сайтах www.rex.ua , www.t-rex.ua і сторінці у Facebook www.facebook.com/REX.UA

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: