13 червня в Києві відбудеться Шведсько-український бізнес-форум

0 коментувати
13 червня в Києві відбудеться Шведсько-український бізнес-форум
Шведсько-український бізнес-форум вперше був проведений у 2012 році і з тих пір став визнаним брендом, що сприяє співпраці шведських бізнес кіл в Україні з представниками українського бізнесу та суспільством

В період політичних та економічних змін в Україні Форум щороку збирає представників шведського бізнесу, презентуючи діяльність шведських компаній в Україні, їх успішний розвиток на українському ринку і той позитивний вплив, який вони мають на українське суспільство.

Основною темою Шведсько-українського бізнес-форуму 2016 є інновації. Швеція є однією із трьох найбільш інноваційних країн у світі, згідно з Інноваційним індексом Bloomberg 2016. Ми прагнемо, щоб Швеція та Україна стали ще більш інноваційними разом. У рамках форуму відбудеться обговорення шведських інноваційних продуктів і рішень, інноваційних методів ведення бізнесу, поточного бізнес клімату в Україні і, перш за все, як Україні та Швеції зміцнити свої позиції через співпрацю.

Відкриватиме форум Міністр підприємництва та інновацій Швеції Мікаель Дамберг.

Шведсько-український бізнес форум цього року відбудеться у тісній співпраці із всесвітньовідомими шведськими компаніями ABB, Atlas Copco, Electrolux, Ericsson, Oriflame, Scania, SEB, Sigma Software, SKF, Volvo, Westinghouse, представник Volvo Cars - Winner Automotive, які поділяться своїм досвідом впровадження інновацій.  

www.subf.com.uaЧитайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: