Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

До України не пустили чотирьох журналісток із Росії

7 грудня, 01:45
493
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Про причини відмови у в'їзді не повідомляється

Фото: Держприкордонслужба

Співробітники Державної прикордонної служби не пустили до України чотирьох журналісток із Росії, передає Громадське.

Про відмову у в'їзді до України повідомила російська журналістка мережі журналістів-розслідувачів SCOOP Анастасія Дроздова.

"Ми билися добу. До самої останньої хвилини. Мої півтори доби без сну, все як у фільмі Термінал. Але у в'їзді до України мені все-таки відмовили", - написала Дроздова у Facebook.

Як передає Громадське з посиланням на джерела, українські прикордонники не пустили ще трьох представників російських ЗМІ.

Відмовлено у в'їзді журналістці видання Старая Русь Олені Ніколаєвій, Юлії Нікітіній з видання Фонтанка, а також Олені Владикіній - журналістці російської газети Мой район.

Про причини відмови у в'їзді не повідомляється.

Нагадаємо, 4 грудня російський телеканал Дождь заявив, що їхню журналістку не пустили в Україну. Головний редактор Такие дела Анастасіа Лотарьова також написала, що їй відмовили у в'їзді.

У Державній прикордонній службі заявили, що російські журналістки не підтвердили мету свого візиту.

Дивіться також

Раніше глава Державної прикордонної служби Петро Цигикал доповів про обмеження в'їзду в Україну громадян РФ чоловічої статі у віці від 16 до 60 років.

26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану в областях, що межують з РФ, розташованих уздовж придністровської ділянки українсько-молдовського кордону, вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів.

Головне

Україна/Події

Вчора, 14:23

article_img
"Він вже переміг": Премію Сахарова за Олега Сенцова отримала в Страсбурзі його сестра