На сміттєвому полігоні Одеси будують станцію дегазації. Спалений газ перетворюватимуть на електрику

8 жовтня 2019, 11:14
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В Одесі на єдиному працюючому полігоні твердих побутових відходів Дальницькі кар'єри стартувало будівництво станції дегазації.

Проєктом загальною вартістю понад 100 мільйонів євро займається місцева міська влада разом з компанією-інвестором Clear Energy - минулого тижня на місці будівництва була закладена капсула, передає Думская.

Відео дня

«На першій стадії ми будемо отримувати газ метан з тіла полігону і спалювати його. Тут буде встановлена електростанція потужністю 3 МВт, найбільша в Україні, а вироблену таким чином електрику ми будемо за зеленим тарифом продавати в мережу», - повідомив заступник директора компанії Роман Микитчик.

Наступним етапом реалізації проєкту стане будівництво заводу з сортування та переробки побутових відходів, а потім комплекс перейде до енергетичної утилізації сміття.

Нагадаємо, раніше в Києві запустили онлайн-платформу моніторингу якості повітря. Забір повітря здійснюється щодня. Аналізують його за восьми показниками: формальдегід (CH₂O), діоксид азоту (NO₂), чадний газ (CO), кисень (O₂), вуглекислий газ (CO₂), температура повітря, вологість і атмосферний тиск.

«Медійна програма в Україні» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X