В Укрзалізниці розповіли, як і скільки вагонів модернізували у 2019 році

23 грудня 2019, 18:00

У 2019 році Укрзалізниця провела капітальний ремонт 27 пасажирських вагонів, ще два модернізують до кінця грудня, розповів голова держкомпанії Євген Кравцов.

На ремонт було витрачено 342 мільйони гривень: відремонтовані 15 купейних, 9 плацкартних і 3 СВ вагонів, повідомили в прес-службі Укрзалізниці.

Модернізація передбачає зміну інтер'єру салону, оновлення вікон, полиць і обладнання вагону. Водночас у купе встановлюють додаткові місцеві світлодіодні світильники для кожного пасажира, а на верхніх полицях - захисні бортики.

Відео дня

«Також встановлюються екологічно чисті туалетні комплекси закритого типу, системи відеоспостереження, дахова система кондиціювання повітря. У службовому купе провідника встановлюється пульт керування, енергосистема вагона обладнана перетворювачем напруги», - заявили в компанії.

Так, з вагонів, що пройшли капремонт, сформовані наступні склади:

  • Нічний експрес Київ - Маріуполь;
  • Поїзд Київ - Лисичанськ;
  • Другий склад поїзда Київ - Запоріжжя - Київ;
  • Поїзд Київ - Чернівці.

Раніше Укрзалізниця представила проєкт реконструкції Центрального залізничного вокзалу в Києві, який передбачає позбавлення від хаотично припаркованих автомобілів і стихійної торгівлі поряд з будівлею.

Голова правління держкомпанії Євген Кравцов сподівається завдяки реконструкції збільшити доходи Укрзалізниці в сім разів.

«Медійна програма в Україні» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X