Зроби сам. Український проект дистанційної освіти Prometheus запустив онлайн-курс зі о створення масових онлайн-курсів

Майже Coursera - на курси Prometheus підписалися вже 180 тисяч українців.
U. S. Department of Agriculture via Flickr

Майже Coursera - на курси Prometheus підписалися вже 180 тисяч українців.

Про запуск курсу "Як створити масовий відкритий онлайн-курс" було оголошено в ході конференції, присвяченій дистанційній освіті в онлайн, яку Prometheus проводив 12-13 лютого в одній з аудиторій КНУ імені Тараса Шевченка

Викладачі, компанії та організації, які бажають поділитися знаннями та досвідом у форматі онлайн, отримають покрокову інструкцію, як зробити свій відкритий масовий онлайн-курс і ознайомляться з тонкощами цього формату. Викладачами виступлять Іван і Вікторія Примаченко, а також Олексій Молчановський - засновники проекту Prometheus, який за рік роботи залучив близько 180 тисяч слухачів.

Як і всі курси Prometheus, цей є безкоштовним. Його тривалість становитиме 4 тижні. Сьогодні на сайті проекту відкрита реєстрація на курс. Його старт намічений на середину березня поточного року.

"Серед університетів, компаній та громадських організацій є величезний інтерес до онлайн-курсів, - розповідає один із засновників Prometheus та ініціаторів недавньої конференції Іван Примаченко. – Багато хто хотів би спробувати, але практично ніхто не знає, як це робити".


Иван Примаченко via Facebook

Іван Примаченко via Facebook


Організатори конференції прагнули зібрати в одному місці людей, які мають досвід роботи з онлайн-курсами і тих, хто бажає навчитися робити їх самостійно. Результати заходу показали, що зацікавлених у цьому питанні справді чимало.

Всього за два дні для участі в конференції зареєструвалося понад 200 людей з 19 міст України, серед яких були викладачі, представники великих компаній (наприклад, Ernst & Young і Cisco) і громадських організацій. Кількість учасників у кілька разів перевищила очікування організаторів, через що їм навіть довелося змінити місце проведення конференції, щоб вмістити всіх бажаючих.


Иван Примаченко via Facebook

Іван Примаченко via Facebook


"Масові онлайн-курси дозволяють безкоштовно донести знання кращих викладачів країни до всіх бажаючих, - зазначає Антон Сененко старший науковий співробітник Інституту фізики НАН України і популярний блогер. За його словами, даний формат дозволяє істотно знизити вартість якісного навчання і миттєво зробити загальнодоступними курси з новітніх дисциплін.

Як раніше повідомляло НВ, завдяки Prometheus в Україну прийшов курс Гарвардського університету з основ програмування CS50. Крім того, в рамках проекту буде запущений цикл онлайн-курсів по Big data, присвячених аналізу даних і роботі з великими обсягами інформації.

Prometheus – проект масових відкритих онлайн-курсів, який називають українською Coursera. Він був запущений в жовтні 2014 року, і наразі кількість слухачів, які зареєструвалися на сайті наближається до 200 000 чоловік.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: