Заліковку на стіл. Україна однією з перших запускає онлайн-освіту для державних службовців

0 коментувати
Онлайн-освіта стає все більш значущим світовим трендом, і Україна в цьому
Francisco Osorio via Flickr

Онлайн-освіта стає все більш значущим світовим трендом, і Україна в цьому "класі" – одна з старанних "учениць".

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з проектом дистанційної освіти Prometheus запустили перший державний онлайн-курс для держслужбовців "Публічні закупівлі"

Державні онлайн-курси поки є дивиною навіть за світовими стандартами. Україна виявилася однією з перших країн після Великобританії, де була впроваджена подібна практика.

Онлайн-курс "Публічні закупівлі" розрахований в першу чергу на держслужбовців-учасників тендерних комітетів, яких в Україні налічується близько 100 тисяч осіб. Слухачі зможуть ознайомитися з особливостями законодавства, роботою над тендерною документацією, онлайн-інструментами (зокрема, електронною системою ProZorro) та іншими тонкощами ведення державних закупівель.

У числі викладачів курсу представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, проекту ЄС "Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС", Transparency International в Україні і центру протидії корупції.

Реєстрація на курс вже відкрита, а навчання розпочнеться у травні 2016 року.

Як раніше повідомляло НВ, Prometheus запустив курс Гарвардського університету CS50 "Основи програмування", на користь якого Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників. Проект також впровадив цикл курсів з Big data, присвячених аналізу великих обсягів інформації.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: