На прохання трудящих. Prometheus запускає один з найбільш затребуваних курсів в своїй історії

0 коментувати
Prometheus запускає курси для бухгалтерів

Prometheus запускає курси для бухгалтерів

Платформа онлайн-курсів Prometheus відкриває реєстрацію на два курсу, присвячених бухгалтерії та маркетингу

На цей раз авторами курсів є не університети, а компанії-лідери в цих областях. Курси створила одна з найбільших у світі аудиторсько-консалтингових компаній EY (раніше - Ernst & Young) і ведуче українське цифрове агентство з маркетингу Postmen, що працювала з такими клієнтами як Нова Пошта, Lifecell і Bukovel.

Курс "Бухгалтерський облік для початківців" дозволить пройти весь процес від створення уявної виробничої компанії випуску її першої фінансової звітності.

"Головний аспект у тому, що ці курси роблять не викладачі, а саме лідери індустрії. Це, можна сказати, така невелика революція. Тому, що замість звичайної бухгалтерського справи, яку читають на курсах, тут будуть читати кращі практики. Те ж саме і з цифровим маркетингом - читають не теоретики, а люди, які працюють в компаніях-лідерах", - розповів співзасновник Prometheus Іван Примаченко.

За словами Івана Примаченко, курси читають ті люди, до яких потім, в кращому варіанті, можна влаштуватися на роботу. Зокрема, курс "Цифровий маркетинг" читає засновник агентства Postmen Ярослав Ведмідь. 

"Ми плануємо активно залучати університети до інтеграції курсів для навчання студентів у внз. Щоб у самих університетах, знову-таки, не теоретики читали цей курс, а студенти могли вчитися у кращих практиків, основ бухгалтерського обліку, наприклад", - підкреслив Іван Примаченко.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: