Українська інтелектуальна система пошуку донорів крові перемогла на європейському конкурсі стартапів

0 коментувати
Стартап Donor.ua, що допомагає налагодити зв'язок між донорами крові та реципієнтами, більше року працює в Україні і тепер виходить на міжнародний рівень.

Стартап Donor.ua, що допомагає налагодити зв'язок між донорами крові та реципієнтами, більше року працює в Україні і тепер виходить на міжнародний рівень.

Команда соціального стартапу Donor.ua здобула перемогу в конкурсі Startup Weekend: Social Innovation, що проходив у Стокгольмі. Нагорода дісталася українцям за розроблення інтелектуальної системи з залучення донорів крові на базі соцмереж і розумних роботів

Ідея проекту полягає у використанні сучасних каналів комунікації (соцмережі, месенджери, розумні системи оповіщення та таргетовані розсилки) для залучення донорів крові. Система розумних ботів автоматично відповідає на запитання потенційних донорів, стежить за їх медичними показниками і розсилає повідомлення. Деякі процеси (наприклад, резерв місця в центрі здачі крові) також виконуються автоматично.

Як розповів НВ керівник IT-компанії DevRain Solutions і співзасновник Donor.ua Олександр Краковецький, система спочатку була розроблена для України, а тепер виводиться на міжнародний рівень у рамках проекту udonors.

Для її творців перемога в конкурсі мала велике психологічне значення. "Для нас було важливо подати його не просто як соціальний проект, а як стартап, який може зацікавити країни, служби крові, міжнародні фонди і так далі, - розповідає Краковецький.

За його словами, було "психологічно важливо зрозуміти", що ідея може розглядатися не просто як соціальний проект в рамках однієї країни, а як спосіб вирішення гострих соціальних проблем за допомогою сучасних IT-технологій.

Проект Donor.ua – автоматизована система пошуку і підбору донорів – працює в Україні вже більше року. Він був створений спільними зусиллями компанії DevRain Solutions і Асоціації молодих донорів України. Його основна мета полягає в координуванні донорів крові та просуванні безкоштовного донорства в Україні.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: