Український стартап вивів на ринок США бота для ефективного управління електронною поштою

0 коментувати
Бот, створений стартапом BBot.ai, нагадує про пропущені листи і вміє шукати інформацію про невідомих одержувачів.
Mariya Chorna via Flickr

Бот, створений стартапом BBot.ai, нагадує про пропущені листи і вміє шукати інформацію про невідомих одержувачів.

Бот, створений українським стартапом BBot.ai, використовує технології штучного інтелекту і машинного навчання для роботи з електронною поштою

Ідея проекту належить експерту в області серверних технологій Ярославу Погребняку, повідомляє AIN.UA. Наразі крім нього в команду BBot.ai входить ще три людини. Проект орієнтований на західні ринки. В першу чергу на американський.

Бот, створений українськими розробниками, здатний нагадати про пропущені або забуті повідомлення, а також стежити за тим, чи поступила відповідь на той чи інший лист. Якщо відповіді по закінченню певного терміну немає, бот нагадає про необхідність повторного відправлення листа або запропонує інші канали, за допомогою яких можна зв'язатися з адресатом.

Крім того, він може проводити дослідницьку роботу. Якщо на пошту прийшов лист від невідомого відправника, то бот розшукає доступну інформацію про нього (посада, телефон, профілі в соцмережах тощо).

В офіційному повідомленні BBot.ai йдеться, що українська розробка дозволяє "оптимізувати час і звести до мінімуму число втрачених комунікацій через пропущені повідомлення", завдяки "штучному інтелекту та алгоритмам машинного навчання".

BBot.ai доступний безкоштовно протягом 60 днів. Після завершення випробувального періоду можна оформити підписку терміном на 1-12 місяців за ціною $10-$99. В даний час сервіс підтримує Gmail. Пізніше буде додана підтримка Slack, Outlook, Yahoo! і Facebook.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: