Українські розробники представили додаток для синхронного перекладу телефонних розмов

0 коментувати
Додаток для синхронного перекладу бесід, створений українцями, підтримує 6 мов.
Chatlas via Facebook

Додаток для синхронного перекладу бесід, створений українцями, підтримує 6 мов.

Завдяки додатку Chatlas користувач може отримати синхронний голосовий переклад телефонних і живих розмов. Новинка доступна для пристроїв на базі iOS

Творцями програми виступили українські розробники Олексій Дундич та Ілля Шумаков, повідомляє AIN.UA. Користувач Chatlas може зателефонувати перекладачеві, який по гучномовному зв'язку переведе зміст розмови з людиною, що знаходиться в безпосередній близькості. За допомогою конференц-зв'язку його можна підключити до телефонної розмови, яка потребує перекладу.

Наразі в Chatlas зареєстровано понад 150 перекладачів. Однак поки з них активні тільки 27, оскільки перед початком роботи перекладач "проходить модерацію", підкреслює Олексій Дундич. Сервіс підтримує 6 мов (англійська, німецька, іспанська, китайська, російська та українська). У майбутньому їх кількість зросте. Крім того, крім iOS-версії з'явиться додаток для Android.

Скачати Chatlas можна безкоштовно, але за переклад буде братися палата, починаючи з другої хвилини. Хвилина прямого дзвінка перекладачеві оцінюється в 0,99 євро, а конференц-зв'язок з його участю – 1,19. Зв'язок може здійснюватися як через інтернет, так і через звичайний телефонний дзвінок.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: