Українська компанія Ciklum створила розумний дефібрилятор, який переміг на міжнародному конкурсі в США

0 коментувати
Розробка української компанії Ciklum дозволяє передати лікарям максимум інформації про пацієнта з серцевим нападом ще до прибуття швидкої допомоги.
Keoni Cabral via Flickr

Розробка української компанії Ciklum дозволяє передати лікарям максимум інформації про пацієнта з серцевим нападом ще до прибуття швидкої допомоги.

В Каліфорнії відбулося дводенне змагання для розробників Cities Hakathon at Internet of Things World 2016. Українська команда Ciklum здобула перемогу, представивши інноваційну систему надання першої допомоги постраждалим від серцевого нападу

Система, що включає дефібрилятор, здатна давати голосові підказки для надання першої допомоги, зазначає delo.ua. Після першого розряду пристрій розсилає в найближчі клініки оповіщення про подію, що вимагає уваги медиків. Разом з цим передається важлива інформація: час і місце, а також кардіограма потерпілого. В цей же час з найближчих камер спостереження ведеться трансляція події.

Поки автомобіль швидкої допомоги їде до потерпілого, система задає уточнюючі питання про пацієнта (вік, стать та ін) і передає відповіді лікарям. Таким чином, медики, які прибувають на місце, вже мають досить багато інформації про пацієнта.

Для роботи системи використовуються існуючі технології. Так, асистент Alexa, розроблений компанією Amazon, забезпечує голосову взаємодію. Дані про місцезнаходження потерпілого визначаються системою Petney Bowes, за комунікацію відповідає Cisco Spark, а зображення з камер спостереження забезпечує система Current, створена компанією General Electric.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: