Цікава історія. Prometheus запускає історичний курс від колишнього викладача Гарварду

0 коментувати
Історик Ярослав Грицак, який буде вести новий курс на Prometheus, раніше викладав в престижних американських і європейських університетах.

Історик Ярослав Грицак, який буде вести новий курс на Prometheus, раніше викладав в престижних американських і європейських університетах.

5 квітня на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus стартує курс "Вибрані питання європейської історії", вести який буде професор Українського католицького університету Ярослав Грицак

Курс передбачає обговорення переходу від аграрного суспільства до індустріального і покликаний сформувати у слухачів розуміння логіки розвитку гуманітарних наук (зокрема, історії), зазначається на сторінці Prometheus в Facebook. Тривалість курсу складе близько 10 тижнів.

Прослухати курс зможе будь-хто, хоча для освоєння деяких текстів із списку рекомендованої літератури буде потрібно знання англійської мови.

Викладачем виступить український історик, доктор історичних наук Ярослав Грицак. Нині він працює в Українському католицькому університеті, але раніше викладав у Колумбійському (1994, 2004) та Гарвардському (2000, 2001) університетах, а також був запрошеним професором Центральноєвропейського університету в Будапешті (1996-2009).

Раніше Prometheus запустив Гарвардський курс з основ програмування та курс з аналізу даних Big Data. Крім того, спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України на платформі МООК був запущений курс для держслужбовців "Публічні закупівлі".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: