Prometheus запускає безкоштовні онлайн-курси програмування спільно з Microsoft

0 коментувати
Курси з основ програмування від Microsoft і EPAM стартують на Prometheus пізніше в цьому році.
Sergey Galyonkin via Flickr

Курси з основ програмування від Microsoft і EPAM стартують на Prometheus пізніше в цьому році.

Український проект дистанційної освіти Prometheus запускає онлайн-курси з основ програмування на C# і Java від Microsoft і найбільшої IT-компанії України EPAM 

Як розповів НВ засновників проекту Prometheus Іван Примаченко, запуск цих курсів має символічне значення. "Вперше найбільші міжнародні IT-компанії вирішили створити власні масові відкриті онлайн-курси для українців, - розповідає він. – На мій погляд це символізує те, що найбільші гравці ринку готові включатися в інноваційну реформу української освіти".

Основ програмування на C# навчатимуть фахівці Microsoft. В ході курсу слухачі зможуть ознайомитися з основними концепціями даної мови програмування. Матеріал містить всі базові поняття і стане в нагоді початківцям, які не мали досвіду в розробці. Курс розрахований на 8 тижнів. Він стартує в травні поточного року, однак зареєструватися на нього можна зараз.

Курс від компанії EPAM буде називатися "Основи програмування на Java. Він розрахований на тих, хто володіє базовим рівнем знань у галузі програмування, і бажаючих зміцнити свої знання. По завершенні курсу слухачі зможуть писати програми на Java і отримають основу для подальшого розвитку. Реєстрація відкрита, а сам курс стартує у вересні.

Обидва курси будуть складатися з відеолекцій викладачів з Microsoft і EPAM, інтерактивних завдань і форуму для запитань.

Примаченко прогнозує, що курси залучать значне число користувачів, враховуючи затребуваність даних мов програмування і авторитетність компаній, які їх викладатимуть. На його думку, "рахунок піде на десятки тисяч" слухачів.

Раніше Prometheus запустив курс з основ програмування Гарвардського університету CS50. Крім того, на платформі був запущений курс з Big data, присвячений аналізу великих обсягів інформації.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: