Платформа онлайн-курсів Prometheus відкрила реєстрацію на найбільш очікуваний курс року

1 коментувати
За версією видання Harvard Business Review аналітик даних є найпривабливішою професією поточного сторіччя.
University of Essex via Flickr

За версією видання Harvard Business Review аналітик даних є найпривабливішою професією поточного сторіччя.

На українській освітній платформі Prometheus стартувала реєстрація на цикл, що складається з чотирьох онлайн-курсів з аналізу даних

Цикл буде складатися з наступних курсів: "Аналіз даних та статистичне виведення на мові R", "Машинне навчання", "Візуалізація даних" і "Обробка і аналіз великих даних". Як підкреслив співзасновник Prometheus Іван Примаченко, це один з найбільш "довгоочікуваних анонсів" в історії платформи.

Підготовку до запуску даного циклу Prometheus почав на початку поточного року. Як розповів НВ один із засновників платформи Олексій Молчановський, запуск циклу заплановано орієнтовно на кінець вересня – початок жовтня. Курси будуть стартувати по черзі, починаючи з "Аналіз даних та статистичне виведення".

За словами Молчановського, курси з аналізу даних націлені на широку аудиторію. "В принципі, ці курси розраховані на початківців, тобто тих, хто хоче увійти в дану індустрію і отримати потрібні знання і вміння", - говорить він.



Цикл може бути впроваджений в навчальний процес українських навчальних закладів. Наразі Prometheus провів попередні переговори з даного питання з КНУ імені Тараса Шевченка. Також ведуться переговори з Київським Політехнічним Інститутом.

На сторінці Prometheus у Facebook зазначається, що аналіз даних – "дисципліна, що займається збором, вивченням і прийняттям рішень на основі аналізу великих обсягів даних". Крім того, повідомляється, що аналітик даних був названий "найбільш привабливою професією XXI століття" виданням Harvard Business Review.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: