Оксфордський університет найняв українських вчених для масштабного дослідження в Китаї

0 коментувати
Дослідження в Китаї, до якого було залучено український стартап Cardiolyse.me, розраховане на 30 років і має вистачити півмільйона людей.

Дослідження в Китаї, до якого було залучено український стартап Cardiolyse.me, розраховане на 30 років і має вистачити півмільйона людей.

Український стартап Cardiolyse.me, що спеціалізується у сфері електрокардіографії, допоможе британським науковцям у проведенні big data-дослідження в Китаї

Технології Cardiolyse.me будуть використані для аналізу електрокардіограм, зібраних у 25000 жителів Китаю, повідомляє AIN.UA. Причому, це лише перша частина масштабного дослідження, розрахованого на 30 років. Протягом цього часу планується вивчити ЕКГ 500000 осіб, які проживають в різних регіонах Китаю.

Аналіз ЕКГ за допомогою Cardiolyse.me проводиться в рамках масштабного дослідження China Kadoorie Biobank. Воно було розпочато ще в 2004-му році і має на меті вивчення основних генетичних і екологічних причин найпоширеніших хронічних хвороб у Китаї. Над цим працюють фахівці з Оксфордського університету і Китайської академії медичних наук.

Стартап Cardiolyse.me був заснований в 2015-му році. Стартап очолює проджект-менеджер з впровадження проектів у сфері охорони здоров'я Ганна Старинська і кандидат наук з Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України Ілля Чайковський. Cardiolyse.me спеціалізується на технології аналізу ЕКГ.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: