Vodafone оголошує конкурс наукових публікацій Tech Today Awards

0 коментувати
Vodafone оголошує конкурс наукових публікацій Tech Today Awards

Vodafone Україна спільно з некомерційною організацією NDI Foundation оголошують про старт конкурсу статей про науку Tech Today Awards у рамках проекту Tech Today Hub. До участі в ньому запрошують журналістів, блогерів і вчених

Головна мета Tech Today Awards – підвищити інтерес українських медіа до винаходів української науки, популяризувати тему науки і зробити її бестселером для широкої аудиторії.
 
Переможці Tech Today Awards будуть обрані у двох номінаціях:
• Найкраще інтерв'ю з вченим.
• Найкраща стаття про науковий проект.
 
Вимоги до конкурсних робіт:
• Робота повинна бути унікальною та інноваційною (розповідати про нові наукові розробки);
• Текст роботи повинен розповідати про досягнення українських вчених і бути значущим для популяризації української науки;
• Інформація, наведена у статті, повинна бути достовірною і перевіреною;
• Обсяг роботи – від 3000 до 15000 знаків з пробілами;
• Автор повинен надати від 1 до 10 ілюстративних матеріалів, які стосуються теми статті. Автор повинен мати права на розповсюдження ілюстративних матеріалів.
 
Щоб узяти участь у Tech Today Awards, з 1 березня до 30 жовтня 2016 р. необхідно написати унікальну статтю про українську науку, скачати і заповнити анкету учасника: https://goo.gl/pGUsI5, надіслати статтю з ілюстративними матеріалами та анкету на електронну пошту організатора: ua.techtoday@gmail.com
Після цього конкурсна робота буде перевірена редакцією сайту http://today.mts.com.ua і розміщена на сайті в розділі Tech Today Awards. Учасник отримає підтвердження про прийом його роботи на електронну пошту, зазначену в анкеті учасника. Переможці будуть визначені в листопаді експертним журі.
Переможець у кожній з номінацій отримає нагороду – iPhone 6S. Ще один переможець буде обраний представником NDI Foundation і отримає можливість взяти інтерв’ю у легендарного академіка Бориса Євгеновича Патона.
Крім цього,  з травня 2016 р. щомісяця, протягом періоду реєстрації, буде нагороджуватися робота, яка за місяць отримала найбільшу кількість голосів від читачів. Голоси читачів будуть дорівнювати кількості лайків статті через соціальні мережі. Переможець місяця отримає заохочувальний подарунок.
 
Критерії оцінки і детальні умови участі в Tech Today Awards можна дізнатися на сайті:

http://today.mts.com.ua


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Життя в 3G ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: