Українська наука стане популярнішою завдяки новій ініціативі TechToday Hub

0 коментувати
Українська наука стане популярнішою завдяки новій ініціативі TechToday Hub

Vodafone Україна спільно з некомерційною організацією NDI Foundation заснували Tech Today Awards: конкурс статей про українські інновації та технології. Конкурс буде визначати найкращих авторів статей та найкращі матеріали про українську науку та інновації

В Україні вже давно визріла потреба в просуванні вітчизняних наукових розробок у ЗМІ. Унікальні проекти, навіть успішно впроваджені в життя, часто абсолютно не викликають інтересу у журналістів. З іншого боку, і самі вчені не поспішають ділитися з журналістами своїми винаходами. Все це призвело до того, що в суспільстві практично відсутній попит на подібні публікації.

Щоб вирішити цю проблему, Vodafone Україна спільно з некомерційною організацією NDI Foundation ініціювали зустріч-дискусію в рамках Tech Today Hub: «Як зробити українську науку бестселером» і анонсували конкурс статей про українські інновації та технології. Медійники, наукові блогери і команда Tech Today Hub обговорили кроки, системні дії, необхідні для активного висвітлення наукових досягнень українських вчених. Аудиторія дискутувала і обговорювала гострі теми сучасної науково-популярної журналістики, попит на науково-технічний контент з боку читачів та глядачів ЗМІ.

Першим кроком для зміни ситуації, що склалася, стане відкриття інтернет-майданчику проекту - Tech Today Hub- для журналістів, блогерів і вчених, які зможуть публікувати там свої статті про українські винаходи та вітчизняних вчених. На думку учасників дискусії, пропозиція повинна викликати попит: це стане першим, але істотним кроком по вихованню в суспільстві запиту на подібні публікації, зацікавленості українських медіа у висвітленні винаходів української науки.

Конкурс статей про українські технології та інновації Tech Today Awards стартує 1 березня. До участі в конкурсі запрошуються всі бажаючі журналісти, популяризатори науки та вчені. Сторінка конкурсу буде відкрита 1 березня на Tech Today Hub.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Життя в 3G ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: